f y
Національна спілка кінематографістів України

Правління

Склад Правління НСКУ, обраний на VІ (ХП) Зїзді НСКУ

23 квітня 2013 року

Багрій-Шахматова Марина Леонідовна редактор

Барчук Анатолій Трохимович

актор

Борденюк Сергій Григорович

кінооператор

Брюховецька Лариса Іванівна

кінознавець

Бушан (Вайно) Марія Едуардівна

сценарист

Вержбицький Богдан Володимирович

кінооператор

Вінярський Анатолій Іванович

організатор виробництва

Войтенко Володимир Миколайович

кінознавець

Грошевой Анатолій Васильович

каскадер

Давиденко Георгій Іванович

кінорежисер

Жолдак Богдан Олексійович

кінодраматург

Зимовець Віталій Андрійович 

кінооператор

Кадочнікова Лариса Валентинівна

актриса

Калінкауцька Людмила Адамівна

організатор кінопрокату

Криштофович Вячеслав Сигизмундович

кінорежисер

Лапшук Геннадій Леонідович

організатор кіновиробництва

Лисецький Сергій Опанасович

кінооператор

Лукаш Віктор Миколайович

звукооператор

Лупій Ярослав Васильович

кінорежисер

Максимов Євген Іванович

кіноінженер

Мамонтов Анатолій Іванович

художник

Муратова Кіра Георгіївна

кінорежисер

Недашківська Раїса Степанівна

актриса

Новак Віллен Захарович

кінорежисер

Павлотос Валерій Павлович

художник

Парфенюк Олена Борисівна

кінознавець

Санін Олесь Геннадійович

кінорежисер

Слобода Валентина Володимирівна

кінознавець

Тихий Володимир Вікторович

кінорежисер

Тімлін Едуард Леонідович

кінооператор

Ткаченко Тарас Анатолійович

кінорежисер

Токарев Олександр Віталійович

художник

Томашпольський Дмитро Львович

кінорежисер

Тримбач Сергій Васильович – Голова НСКУ

кінознавець

Хмельницький Володимир Ілліч

кінорежисер

Чащина Лідія Олександрівна

актриса

Чернишова Наталя Іванівна

кінорежисер, художник

Чорний Олег Володимирович

кінорежисер

Шандибіна Катерина Глібівна

редактор

Ширман Роман Натанович 

кінорежисер

Шкурін Віктор Георгійович

кінорежисер

Шпилюк Олександр Семенович 

кінокритик

 

Склад Контрольно-ревізійної комісії

Гармаш Юрій Тимофійович – Голова КРК НСКУ

кінооператор

Блогерман Ірина Абрамівна

монтажер

Воронянська Валерія Миколаївна

кінорежисер

Ігнатовський Віктор Францович

кіноінженер

Коробіна Світлана Віталіївна

організатор кіновиробництва

Логазько Вадим Олександрович

кінооператор

Майданюк Валерій Володимирович

кіноінженер

Мещерякова Алла Василівна

організатор кіновиробництва

Родіченко В’ячеслав  Степанович

кінооператор

Сардудінов Валерій Равільйович

організатор кіновиробництва

Чайка Юрій Едуардович

кінооператор

Шейкіна Людмила Іванівна

організатор кіновиробництва

Шеременко Олег Васильович

кіноінженер


30 жовтня, середа, Синій зал Прем’єра документального фільму «СЛЬОЗА КАТА»

2 листопада, субота, Синій зал Прем’єра документального фільму «Табір (лолі калі шуба)»

5 листопада, вівторок, Малий зал Зустріч з письменником Юрієм Макаровим та презентація роману «Без чверті десять»